All for Joomla All for Webmasters

WYMIANA OPON !!!

Rozpoczęliśmy zimowy sezon 2018 na wymianę opon.

Tradycyjnie istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji terminu wymiany oraz zawsze zostawiamy jedno ze stanowisk na którym to realizujemy wymianę opon wg obecnej na miejscu kolejki klientów.

 

"Kiedy zmienić opony na zimowe?

Wszystko jest kwestią bezpieczeństwa. Pod koniec października, gdy temperatura oscyluje w okolicy 10 stopni i dużo pada opony zimowe będą się sprawdzać porównywalnie do letnich. Jeżeli jednak o poranku temperatura spadnie do 7 stopni to sytuacja diametralnie się zmieni i na zimówce pojedziemy bezpieczniej. Z kolei przy 15 stopniach Celsjusza na plusie bezpieczeństwo na zimówce i na oponie letniej nadal będziemy mieli porównywalne.

W konsekwencji – zbyt późna zmiana opon na zimowe obniża bezpieczeństwo. Nie patrzmy za okno czekając na moment kiedy zmienić opony na zimowe, tylko zróbmy to na początku października."

 

 

 

 

Pomiar geometrii 3D

Wykonujemy Geomterię w samochodach osobowych oraz dostawczych.

Nasza baza danych to ok 180tys modeli samochodów + indywidualne ustawienia.

Ustawiamy kąty na "sankach" jeżeli jest to możliwe (dot grupy VW), ustawiamy geometrię w samochodach z tylną skrętną osią (BMW7, BMWGT), w samochodach sportowych oraz z obniżonym zawieszeniem typu "gwint" a także w samochodach starych jak np FIAT 126P :)

Istnieje możliwość samego pomiaru bez regulacji (np. dla świeżo zakupionego samochodu, czy też w przypadku podejrzenia nieprawidłowej geomterii ze względu na stan opon)

Pomiar taki obrazowo i wartościowo pokazuje zbieżność i kąty w samochodzie oraz ich odniesienie do wartości normatywnych.

 

 

 

Podkategorie